دکتر شهاب آسترکی 1397-11-2 12:54:34 +00:00
Loading...

دکتر شهاب آسترکی
متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات

دکتر شهاب آسترکی

دکتر شهاب آسترکی سال 1350 در کرمانشاه متولد شد، وی تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در کرمانشاه به پایان رساند و در سال 1368 دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد و در سال 1376 فارغ التحصیل پزشکی عمومی گردید.

دکتر شهاب آسترکی در سال 1378 وارد دوره تخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات شد و در سال 1383 موفق به اخذ درجه تخصص از دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.

دکتر شهاب آسترکی در سال 2010 جهت گذراندن دوره های تکمیلی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات  به آمریکا رفته و دوره تکمیلی جراحی های عروق مغز و جراحی های پیچیده قائده مغز را در بیمارستان سنت جوزف و فنیکس ایالات متحده امریکا در خدمت پروفسور اسپتزلر با موفقیت به پایان رساند. سپس در سال 2011 دوره تکمیلی جراحی عروق مغز هلسنکی را در خدمت پروفسور هرنست نیمی با موفقیت پشت سر گذاشت.

دکتر شهاب آسترکی سال ها در جنوب ایران (مناطق محروم) در حال خدمت رسانی و درمان بیماران بوده است.

دکتر شهاب آسترکی طی مدت تحصیل و اشتغال به حرفه پزشکی در رشته جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات همواره در حال تحقیق و پژوهش بوده است که می توان به آثار ایشان بشرح ذیل اشاره کرد: ترجمه کتاب ها : 1- فیزیولوژی کلیه ارتوروندر 2- فیزیولوژی ریه 3- بیماریهای روماتیسمی 4- سندرم ایگل اشاره کرد.

دکتر شهاب آسترکی از سال 1395 تا کنون در بخش جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات بیمارستان آراد در حال درمان بیماران و تحقیق و پژوهش می باشد.